DOT-szám? Helyes guminyomás? Eltérő méretek? Minden kérdésre válaszol az R17.hu szakértője, Szabó Roland!
Szeretnél Te is kérdezni tőle? ITT megteheted – Roland egy munkanapon belül jelentkezik a részletes, mindenre kiterjedő válasszal!
KÉRDÉS
Kedves Gumiguru! A következő a kérdésem: Egy 2006 Honda CBR600 RR motorom van, eddig bridgestone bt16 pro gumikat használtam, amivel meg voltam elégedve mert 11 000km-t mentem el egy hátsó gumival és esőben is jó tapadást biztosított. Idén szeretnék valami hasonló tudású de újabb fejlesztésre váltani bármilyen más márka szoba jöhet. Főként túrázásra használom a motor, pályán egyáltalán nem használom és mindenképp több komponensű gumit keresek! Várom válaszod előre is köszönöm!
VÁLASZKedves Érdeklődő! A BT016 Pro után, főleg ha jó tapasztalatid voltak vele, teljesen kézenfekvő kipróbálnod az S20 Evo modellt. Jelenleg az egyik legkiemelkedőbb ajánlat a piacon, mivel idén megjelent az S21 ami árpozícióban lentebb kényszerítette, ezt az egyébként igen új fejlesztésnek mondható kiváló hypersport abroncsot. Az esős tapadása személyes tapasztalataim alapján is több mint meggyőző sport gumi mivolta ellenére, a tartósság tekintetében pedig (ha odafigyelsz a légnyomásra) hasonló lehet mint a Bt016 Pro. Azt viszont az első kilométereken érezni fogod, hogy mennyit dolgoznak a mérnökök két modell bemutatása között! 🙂
No related posts found...