Közzétették a Harley-Davidson idei első negyedéves eredményeit, ami nem sok jóval kecsegtet a jövőre nézve…
Összességében jelentősen csökkentek az amerikai legenda eladásai, a tavalyi, egyébként sem túl acélos első negyedévi eredményüket sem tudták megközelíteni.
Főként hazai pályán és Kanadában könyvelhettek el komoly visszaesést: az USA-ban 12 százalékkal, szám szerint négyezer (!) darabbal kevesebb gép fogyott, mint 2017 azonos időszakában.

Az európai, közel-keleti és afrikai térségben viszont szárnyaltak, már ha szárnyalásnak nevezhető, hogy 10 167-ről 10 862-re nőtt az átadott gépek száma. Összességében világszerte 51 086 darab Harley-Davidson talált gazdára januártól áprilisig, szemben a tavalyi, több mint 55 ezres mennyiséggel.