Motorosok a rászorulókért: segíts Te is a MikulásGyárnak!

Motorosok a rászorulókért: segíts Te is a MikulásGyárnak!

              - Címkék |Hírek

A főváros egyik ismert autó- és motorszervizében úgy döntöttek, hogy az év utolsó heteiben szeretnék felajánlani idejüket, eszközeiket, hogy segíthessenek a rászoruló családokon. Ha Te is csatlakoznál az akcióhoz, így tudsz jelentkezni.

– Mint tudjátok, hosszú évek óta segít a rászorulóknak a MikulásGyár, mely tulajdonképpen egy közösségi gyűjtés, amely olyan népszerű lett, hogy már Ausztráliából, az USA-ból, sőt Kínából is érkeztek segítők, illetve felajánlások az elmúlt években. Szeretnénk mi is hozzájárulni, hogy minél több nehéz sorsú gyerek kapjon ajándékot, ezért az idei MikulásGyár-kampány ideje alatt ingyenesen vállaljuk, hogy furgonunkkal összegyűjtjük a főváros budai régiójából a felajánlásokat, és eljuttatjuk a szervezethez – írják a Cribmoto autó- és motorszerviz friss bejegyzésében.

Milyen felajánlásokat várnak a MikulásGyárban?

A MikulásGyár honlapján kiemelték, hogy – az ajándékok mellett – elsősorban tartós élelmiszert, tisztító- és tisztálkodási szereket, édességet várnak, mert erre van a legnagyobb szüksége a családoknak. „Ha tehetik, hozzanak minél több konzervet, tésztát, lisztet, cukrot, rizst, krumplit, almát, olajat, ivóvizet, édességet” – kérték a szervezők.

Az adományokat december 15-is személyesen is leadhatjátok a szervizben (Cím: Budapest, Budafoki út 111-113, 1117), december 18-tól pedig a Cribmoto munkatársai saját furgonjaikkal elkezdik begyűjteni az addig érkezett felajánlásokat. Csatlakozz Te is, és köszönjük, ha Te is segítesz szebbé tenni néhány család Karácsonyát!