Le a kalappal a cívis város vezetői előtt! Végre ők is belátták, hogy a motorosok segítése minden közlekedő javára válik.
.
Állítólag maga Kósa Lajos és több kollégája is előszeretettel használ motorkerékpárt a tavaszi, illetve nyári hónapokban, így nem is csoda, hogy éppen Debrecenben “jár” egyedi engedmény és külön parkoló a motorosoknak. A polgármester egyébként korábban egy BMW R 1150 RT-vel járt, melyet a hathengeres újdonság, a K 1600 GT-ért cserélt le nemrégiben.
Nem csak behajthatnak a többi jármű elől elzárt területre, de ott számukra fenntartott parkolókat is találnak, hogy a bejárathoz közel állhassanak meg a vasakkal, és ne kelljen nyakig bőrben vagy cordurában végiggyalogolni az egyébként behajtani tilos táblával jelzett útszakaszt.
Köszönjük a debreceni motorosok nevében is, és reméljük, hogy további városokban is mihamarabb felbukkannak majd a kimondottan “motorosbarát” szakaszok és parkolóhelyek.

